Luokitellut (Asuminen, Työpaikat, eCom)

Alexandra Aladin

Alexandra
Aladin

Client Manager, Työpaikat
alexandra.aladin@sanoma.fi
040 845 5943
alexandra.aladin@sanoma.fi
040 845 5943
Kirsi Eklund

Kirsi
Eklund

Head of Sales Operations, Asuminen, Työpaikat, eCom
kirsi.eklund@sanoma.fi
040 746 0509
kirsi.eklund@sanoma.fi
040 746 0509
Robin Herlin

Robin
Herlin

Client Manager, Työpaikat
robin.herlin@sanoma.fi
040 777 9004
robin.herlin@sanoma.fi
040 777 9004
Kaj Johanson

Kaj
Johanson

Client Manager, Työpaikat
kaj.johanson@sanoma.fi
050 590 5220
kaj.johanson@sanoma.fi
050 590 5220
Kuva tulossa mies

Matti
Laakso

Client Manager, Työpaikat
matti.laakso@sanoma.com
0400610733
matti.laakso@sanoma.com
0400610733
Kirsi Nyström

Kirsi
Nyström

Client Manager, Asuminen
kirsi.nystrom@sanoma.fi
040 547 1178
kirsi.nystrom@sanoma.fi
040 547 1178
Samuli Paavilainen

Samuli
Paavilainen

Client Group Director, Työpaikat
samuli.paavilainen@sanoma.fi
040 775 5620
samuli.paavilainen@sanoma.fi
040 775 5620
Pirjo Peltola

Pirjo
Peltola

Client Manager, Työpaikat
pirjo.peltola@sanoma.fi
09 122 98112
pirjo.peltola@sanoma.fi
09 122 98112
Jukka Rautiainen

Jukka
Rautiainen

Client Manager, Asuminen
jukka.rautiainen@sanoma.fi
040 578 5958
jukka.rautiainen@sanoma.fi
040 578 5958
Erica Ryysy

Erica
Ryysy

Client Manager, Asuminen
erica.ryysy@sanoma.fi
040 685 6835
erica.ryysy@sanoma.fi
040 685 6835
Marja Siren

Marja
Sirén

Commercial Director, Sales, Asuminen, Työpaikat, eCom
marja.siren@sanoma.fi
050 387 4132
marja.siren@sanoma.fi
050 387 4132
Suvi Sundelin

Suvi
Sundelin

Client Manager, Työpaikat
suvi.sundelin@sanoma.fi
040 145 1714
suvi.sundelin@sanoma.fi
040 145 1714
Kuva tulossa mies

Jyrki
Tamminen

Client Group Director, Asuminen
jyrki.tamminen@sanoma.com
040 822 3952
jyrki.tamminen@sanoma.com
040 822 3952
Mauri Tammiranta

Mauri
Tammiranta

Client Manager, Työpaikat
mauri.tammiranta@sanoma.fi
09 122 98121
mauri.tammiranta@sanoma.fi
09 122 98121
Mari Tuomikoski

Mari
Tuomikoski

Client Manager, Työpaikat
mari.tuomikoski@sanoma.fi
040 747 2797
mari.tuomikoski@sanoma.fi
040 747 2797
Kuva tulossa mies

Joni
Valkeapää

Client Manager, eCom
joni.valkeapaa@sanoma.com
joni.valkeapaa@sanoma.com
Rami Viljamaa

Rami
Viljamaa

Development Manager, Sales, Työpaikat
rami.viljamaa@sanoma.fi
040 569 8915
rami.viljamaa@sanoma.fi
040 569 8915