Creatives

Annika Green yhteystiedot.jpg

Annika
Green

Creative
annika.green@sanoma.com
044 572 7891
annika.green@sanoma.com
044 572 7891
Satu Kaitaranta yhteystiedot

Satu
Kaitaranta

Creative
satu.kaitaranta@sanoma.com
040 593 5800
satu.kaitaranta@sanoma.com
040 593 5800
Mia Kantakoski yhteystiedot.jpg

Mia
Kantakoski

Creative
mia.kantakoski@sanoma.com
040 3510 100
mia.kantakoski@sanoma.com
040 3510 100
Joni Kopisto yhteystiedot.jpg

Joni
Kopisto

Creative
joni.kopisto@sanoma.com
040 350 9752
joni.kopisto@sanoma.com
040 350 9752
Piia Lahteenmaki yhteystiedot.jpg

Piia
Lähteenmäki

Business Manager, B2B Creatives
piia.lahteenmaki@sanoma.com
040 7611 740
piia.lahteenmaki@sanoma.com
040 7611 740
Merita Lantto yhteystiedot

Merita
Lantto

Creative
merita.lantto@sanoma.fi
040 721 6122
merita.lantto@sanoma.fi
040 721 6122
Mirja Nevalainen yhteystiedot

Mirja
Nevalainen

Creative
mirja.nevalainen@sanoma.com
040 184 0225
mirja.nevalainen@sanoma.com
040 184 0225
Liisa Palomaki yhteystiedot.jpg

Liisa
Palomäki

Creative
liisa.palomaki@sanoma.com
040 501 8165
liisa.palomaki@sanoma.com
040 501 8165
Antti Pehkonen yhteystiedot.jpg

Antti
Pehkonen

Senior Concept Designer
antti.pehkonen@sanoma.com
0400 576 086
antti.pehkonen@sanoma.com
0400 576 086
Kuva tulossa nainen

Nora
Pelkonen

Creative
nora.pelkonen@sanoma.com
050 321 8684
nora.pelkonen@sanoma.com
050 321 8684
Riku Talvitie

Riku
Talvitie

Creative
riku.talvitie@sanoma.com
050 598 6543
riku.talvitie@sanoma.com
050 598 6543
Ria Vaahto yhteystiedot.jpg

Ria
Vaahto

Creative
ria.vaahto@sanoma.com
040 669 3871
ria.vaahto@sanoma.com
040 669 3871